Konkurs piosenki angielskiej MESC

W dn. 28 marca odbyły się eliminacje ( II etap) V edycji konkursu piosenki angielskiej, MESC, w Międzynarodowej Szkole Podstawowej„Meridian” przy ul. Wawelskiej 66/74 (Ochota).

W konkursie wzięły udział trzy uczennice z naszej szkoły(Julia Lewandowska–3a, Jagoda Szrajber–2a i Natalia Duda–3a), które najlepiej zaśpiewały w I etapie (wewnątrzszkolnym) piosenki angielskiej w kategorii solistów.

Spośród najlepszych uczestników z różnych szkół warszawskich w kategorii klas I-III wybrano trzech zwycięzców. Nasza uczennica z klasy trzeciej „A”, Natalia Duda, piosenką Lenki „The Show” zajęła III miejsce w konkursie.

Finał konkursu MESC i uroczyste rozdanie nagród miało miejsce dn. 30 marca 2012 r. w Domu Kultury „Ochota”, gdzie zwycięzcy uczestnicy zaprezentowali jeszcze raz swój utwór na scenie. Nagrody były bardzo atrakcyjne. Za I miejsce można było zdobyć i-Pod Apple, za miejsce II odtwarzacz mp4, zaś za II domowy zestaw do karaoke wraz z oprogramowaniem.