Sukcesy naszych uczniów
w roku szkolnym 2009/2010

KONKURSY POZASZKOLNE DLA KLAS I-III

KONKURSY
OSIĄGNIĘCIA UCZESTNIKÓW
"KANGUREK 2010"
międzynarodowy konkurs matematyczny dla klas I-II
Nagrodzeni za bardzo dobry wynik:
Natalia Wojciechowska
Agata Wiśniewska
Karolina Omachel
Wiktoria Suska
Maja Andrzejczuk
Patryk Kołodziejczyk
"KANGUR 2010"
międzynarodowy konkurs matematyczny dla klas III
Wyróżnienie:
Karolina Porycka
Wojciech Kucharczyk
"MAT 2010"
ogólnopolski konkurs matematyczy dla klas III
Najlepszy wynik w szkole
Wojciech Kucharczyk
"KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO"
Wyróżnienie:
Anna Pindel
"MELTING POT"
międzyszkolny konkus języka angielskiego dla klas I-III
IV miejsce –Anna Pindel
V miejsce – Patryk Kołodziejczyk
VI miejsce
Natalia Wojciechowska
"DRZEWKO ZA BUTELKĘ"
akcja ekologiczna
Wyróżnienia:
Szymon Zielenkiewicz
Wiktoria Curyło
Maciej Końpa
Agnieszka Dąbrowska
Piotr Ponichtera
Weronika Tryc
"WIEM CO CZYTAM"
dzielnicowy konkurs cichego czytania ze zrozumieniem dla klas III
Laureaci:
Karolina Porycka
Michał Wojdat
Magdalena Grochocka
Agnieszka Dąbrowska
"Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT"
dzielnicowy konkurs ortograficzny dla klas II-III
Wyróżnienie:
Anna Pindel


OLIMPIADY I KONKURSY POZASZKOLNE DLA KLAS IV-VI

KONKURSY
OSIĄGNIĘCIA UCZESTNIKÓW
"KANGUR"
międzynarodowy konkurs matematyczny dla klas
IV-VI
Wyróżnienie:
Patryk Grabusiński
Kacper Końpa
Karolina Lasota - najlepszy wynik w szkole na poziomie klas VI
"MAT 2010"
ogólnopolski konkurs matematyczny dla klas
IV - VI
Dobry wynik – 80% pkt. Marcjanna Owczarek
Karolina Lasota
Najlepszy wynik w klasie V: Kacper Końpa
Najlepszy wynik w klasie IV: Mateusz Rutkowski
"P@SCAL"
wojewódzki konkurs informatyczny dla klas
V - VI
FINALISTKA:
Marcjanna Owczarek
"ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ FRYDERYKA CHOPINA" dzielnicowy konkurs wiedzy
4 miejsce – Anna Ambroż
"GEO - PLANETA"
ogólnopolski konkurs geograficzny
Bardzo dobry wynik – Maciej Zabierowski
Wyróżnienie:
Anna Ambroż
Patrycja Drzewińska
"DRZEWKO ZA BUTELKĘ"
akcja ekologiczna
Wyróżnienia:
Kacper Końpa
Maciej Kułak
Jan Furman
Rafał Roguszczak
Michał Dąbrowski
"ENGLISH ACE"
ogólnopolski konkurs języka angielskiego
Wyróżnienie:
Jan Furman
Mateusz Kępka
Patrycja Zeller
"KONKURS WIEDZY O BIAŁOŁĘCE"
dzielnicowy konkurs wiedzy
II miejsce – Ewa Kurek
Wyróżnienie:
Martyna Śliwińska
"MISTRZ ORTOGRAFII"
dzielnicowy konkurs ortograficzny
Wyróżnienie:
Karolina Lasota
Marcjanna Owczarek