Sukcesy naszych uczniów
w roku szkolnym 2011/2012

KONKURSY POZASZKOLNE DLA KLAS I-III

KONKURSY
OSIĄGNIĘCIA UCZESTNIKÓW
"ALFIK MATEMATYCZNY 2011"
Najlepszy wynik w szkole:
Radosław Kadlof 3b
"KANGUR 2012"
Międzynarodowy konkurs matematyczny dla klas III
Wyróżnienie:
Radosław Kadlof 3b
"MAT 2012"
Ogólnopolski konkurs matematyczny
Najlepszy wynik w kategorii:
"Skowronek"- Wojtek Rzepliński 3b
Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej MESC organizowany przez Meridian Elementary School
III miejsce
Natalia Duda 3a
"ENGLISH MUCH MORE"
Ogólnopolski test z języka angielskiego - edycja wiosenna
I miejsce
Angel Bedane 3b
Dzielnicowy Konkurs z języka angielskiego
II miejsce
Zuzanna Idzikowska 2b
"HAPPY EASTER"
Międzyszkolny konkurs plastyczny (SP53-SP118) na najpiękniejszą kartkę świąteczna dla klas I
I miejsce -Piotr Sternik 1d
II miejsce - Weronika Mateja 1a
III miejsce -Jan Lankauf 1c;
Ewelina Kryspin 1b
Wyróżnienie: Jakub Kabała 1c
"NAJPIĘKNIEJSZY ANIOŁEK Z MASY SOLNEJ"
Dzielnicowy konkurs plastyczno-techniczny
II miejsce - Mateusz Terek 2b
III miejsce - Marek Tokarczuk 2b
"PTAKI CUDAKI"
Ogólnopolski konkurs plastyczny - etap szkolny
I miejsce - Bartek Marchewka 1c
II miejsce - Zuzanna Idzikowska 2b
III miejsce - Mikołaj Zaborowski 1b
"MOJA ULUBIONA BAJKA LUB BAŚŃ"
Ogólnopolski konkurs plastyczny - etap szkolny
I miejsce - Małgorzata Tyl 1a
II miejsce - Tomek Stachurski 1d
III miejsce - Natalia Donica 1a
"EKO-MIASTO PRZYSZŁOŚCI"
Ogólnopolski konkurs techniczny
Bez wyników
"NASZE MIEKKIE POLSKIE GŁOSKI - Ś,Ź,Ć,DŹ,Ń"
Ogólnopolski konkurs plastyczny - etap szkolny
I miejsce - Piotr Sternik 1d
II miejsce - Paulina Donica 1d
III miejsce - Zofia Nowak 3b


OLIMPIADY I KONKURSY POZASZKOLNE DLA KLAS IV-VI

KONKURSY
OSIĄGNIĘCIA UCZESTNIKÓW
"ALFIK MATEMATYCZNY 2011"
Dobry wynik - 80% Wiktoria Ambroziak 5a
Najlepszy wynik w szkole na poziomie klas IV:
Natalia Wojciechowska 4b
"KANGUR 2012"
Międzynarodowy konkurs matematyczny dla klas
IV-VI
Wyróżnienie:
Karolina Omachel 4b
"MAT 2012"
Ogólnopolski konkurs matematyczny dla klas
IV - VI
Wyróżnienie:
Agnieszka Dąbrowska 5b
Najlepsze wyniki w kategoriach:
"Szpak"- Maja Andrzejczuk 4b
"Jaskółka"- Dominika Dąbrowska 6a
"P@SCAL 2012"
Warszawski konkurs informatyczny
FINALIŚCI:
Jakub Gadomski 5b
Jan Furman 6a
Wiktoria Ambroziak 5a
Kacper Strojec 4a
"OMNIBUS 2012" Ogólnopolski konkurs z języka polskiego
LAUREATKA:
Magdalena Grochocka 5b (I miejsce w woj. mazowieckim, 6 miejsce w kraju)
"WARSZAWA, LUBIĘ TO MIASTO"
Konkurs varsavianistyczny
II miejsce
Zespół klasy 5a:
Wiktoria Ambroziak, Karolina Zalewska, Agata Mazurek
Zespół klasy 6a:
Dominika Dąbrowska, Paulina Filipowicz, Dominika Kawaler, Natalia Zapart, Natalia Zouner
"ZNAM MITOLOGIĘ"
Ogólnowarszawski konkurs mitologiczny
LAUREATKA:
Agnieszka Dąbrowska 5b
"KONKURS WIEDZY O BIAŁOŁĘCE"
dzielnicowy konkurs wiedzy
Wyróżnienie:
Agnieszka Dąbrowska 5a
Dominika Dąbrowska 6a
Dominika Kawaler 6a
Paulina Filipowicz 6a
"ENGLISH ACE 2012"
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego
Wyróżnienie:
Anna Pindel 4a
Karolina Nowak 5a
Magda Ciuchta 5a
"ENGLISH MUCH MORE"
Test kompetencji z języka angielskiego
LAUREACI:
Anna Pindel 4a
Filip Szlachcic 4b
"ALBUS"
Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego
LAUREACI:
Jan Furman 6a
Mateusz Rutkowski 6a Wyróżnienia:
Dominika Dąbrowska 6a
Karolina Nowak 5a
Magda Ciuchta 5a
"ROZŚPIEWANY WAWER"
Ogólnopolski konkurs wokalny
FINALISTKA:
Maja Andrzejczuk 4b
"EKO - TEST"
Ogólnopolski konkurs wiedzy ekologicznej
Wyróżnienie:
Kacper Strojec 4a
"WARSZAWA BEZ ELEKTROŚMIECI"
Ogólnopolski Program Edukacyjny
Nagroda gwarantowana za uzyskanie 523 punktów za zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego
"PTAKI CUDAKI"
Ogólnopolski konkurs plastyczno - techniczny; etap szkolny
I miejsce:
Karolina Omachel 4b
II miejsce
Zuzanna Pędziak 4b