Sukcesy naszych uczniów
w roku szkolnym 2012/2013

KONKURSY POZASZKOLNE DLA KLAS I-III

KONKURSY
OSIĄGNIĘCIA UCZESTNIKÓW
"ALFIK MATEMATYCZNY 2012"
Najlepszy wynik w szkole:
Stachurski Tomasz 2d
Kępka Urszula 3b
"KANGUR 2013" Żaczek
Międzynarodowy konkurs matematyczny dla klas II
Wyróżnienie:
Marchewka Bartosz 2c
Stachurski Tomasz 2d
"MAT 2013" Skowronek
Ogólnopolski konkurs matematyczny
Najlepszy wynik w szkole:
Michał Zakrzewski 3b

"SERCEM MALOWANE"
Ogólnopolski konkurs muzyczny
Kwalifikacje do etapu ogólnopolskiego - finaliści
Mateusz Terek 3b
Bartosz Marchewka 2c
Joanna Terek 1b
"MY EASTER BOOK"
Międzyszkolny konkurs plastyczny
I miejsce -Wiktoria Zdeb 2b
II miejsce - Tomasz Stachurski 2d; Julia Curyło 2b
III miejsce -Natalia Donica 2a
"NIE MA PRZECIĘTNYCH KOTÓW"
Dzielnicowy konkurs plastyczny
Kategoria klasy II - VI
III miejsce
Zuzanna Głuch 2a
"WOKÓŁ BOCIANIEGO GNIAZDA"
Dzielnicowy konkurs plastyczny
Kategoria klasy O - I
I miejsce - Bartek Henzel 1a
II miejsce -Joanna Terek 1b
Kategoria klasy II - VI
I miejsce - Weronika Kiliańska 3a
II miejsce -Małgorzata Tyl 2a
"CASTING DO TEATRU PANA TUWIMA"
Miejski konkurs recytatorski
II miejsce - Bartosz Domżała 2b
Wyróżnienie - Karol Siuda 2d


OLIMPIADY I KONKURSY POZASZKOLNE DLA KLAS IV-VI

KONKURSY
OSIĄGNIĘCIA UCZESTNIKÓW
"UBOGI JEZUS W BETLEJEM NADZIEJĄ DLA UBOGICH"
Konkurs plastyczny zorganizowany przez Hospicjum Domowe
Wyróżniene:
Jakub Domański 4a
"MIKROFON PRASKI"
Miejski konkurs muzyczny
I miejsce:
Wiktoria Ambroziak 5a
"ORTOGRAFIA NA MEDAL"
XIII Konkurs ortograficzny pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty
Do etapu dzielnicowego zakwalifikowali się:
I – Anna Pindel 5a
II – Aleksandra Krawczyk 6b
III – Agnieszka Dąbrowska 6b
Literacki konkurs wiedzy o życiu i twórczości Janusza Korczaka Finaliści konkursu (etap dzielnicowy):
Zuzanna Pędziak 5b; Karolina Nowak 6a; Karolina Omachel 5b; Natalia Wojciechowska 5a; Jakub Buchman 6b; Małgorzata Targońska 5a; Wiktoria Ambroziak 6a; Anna Pindel 5a
"ALFIK MATEMATYCZNY 2012"
Najwyższy wynik w szkole Radosław Kadlof 4b
Natalia Wojciechowska 5a
Wiktoria Ambroziak 6a
"KANGUR 2013" Maluch
Międzynarodowy konkurs matematyczny
Wyróżnienie:
Wojciech Rzepliński 4b
"MAT 2013"
Ogólnopolski konkurs matematyczny
Najlepszy wynik w szkole:
"Szpak"- Radosław Kadlof 4b
"Jerzyk"- Karolina Omachel 5b
"Jaskółka"- Jan Święs 6b
Warszawski konkurs matematyczny dla klas VI Najlepszy wynik na etapie szkolnym
Agnieszka Dąbrowska 6b
"OMNIBUS 2013" Ogólnopolski konkurs humanistyczny
Bardzo dobry wynik otrzymali:
Julia Cichowska 4a
Marta Pleń 4a
Weronika Tryc 4a
Anna Pindel 5a
Natalia Wojciechowska 5a
Jakub Buchman 6b
"WARSZAWA, LUBIĘ TO" Gra miejska
Miejski konkurs varsavianistyczny
II miejsce
Zespół klas 6 a i b:
Wiktoria Ambroziak, Agnieszka Dąbrowska, Agata Mazurek, Karolina Nowak
Zespół klas 5:
Maja Andrzejczuk, Karolina Omachel, Zuzanna Pędziak
"WIEDZA O BIAŁOŁĘCE"
Konkurs dzielnicowy
Wyróżnienie
Agnieszka Dąbrowska 6b
"CASTING DO TEATRU PANA TUWIMA"
Miejski konkurs recytatorski
III miejsce - Julia Cichowska 4a
"O`bee BOOK"
Ogólnopolski konkurs piosenki polsko - angielskiej
Wyróżnienie:
"Crazy girls" - Klaudia Rupert, Wiktoria Ambroziak, Maja Andrzejczuk, Zuzanna Pędziak
Finalistka:
Natalia Duda
"W KRAINIE BIELI"
Miejski konkurs plastyczny
II miejsce:
Zuzanna Włodarczyk
Wyróżnienie:
Jakub Domański 4a
Magda Szczygielska 5b
"EKO - PLANETA"
Ogólnopolski konkurs ekologiczny
Bardzo dobry wynik:
Aleksandra Grabowska 4a
Wyróżnienie:
Weronika Zdzichowska 5a
Julia Cichowska 4a
Tomek Klemczak 4a
Zosia Nowak 4b
Julia Sobiech 4b
Radosław Kadlof 4b
"SERCEM MALOWANE"
Ogólnopolski konkurs plastyczny
Kwalifikacje do etapu ogólnopolskiego - finaliści:
Natalia Parol 4b
Julia Lewandowska 4a
Bartosz Sowik 5a
"ZACHOWANIA NIEBEZPIECZNE W DOMU, W SZKOLE, NA PODWÓRKU"
Dzielnicowy konkurs plastyczny
Finalistka:
Maja Andrzejczuk
"ENGLISH ACE 2013"
Konkurs wiedzowy z języka angielskiego
Wyróżnienie:
Jakub Buchman 6b
Najlepszy wynik w szkole:
Angel Bedane 4b
Anna Pindel 5a
"ALBUS 2013"
Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego
Laureaci:
Karol Komorowski 6b
Karolina Nowak 6a
Wyróżnienia:
Zuzanna Włodarczyk 5b
Bartosz Ślęzak 5b
Zofia Raminger 5b
Jakub Gadomski 6b