Sukcesy naszych uczniów
w roku szkolnym 2013/2014

KONKURSY POZASZKOLNE DLA KLAS I-III

KONKURSY
OSIĄGNIĘCIA UCZESTNIKÓW
"ALFIK MATEMATYCZNY 2013"
Najlepszy wynik w szkole:
Cyprian Kryczyński 2a
Paulina Donica 3d
"MAT 2014" Skowronek
Ogólnopolski konkurs matematyczny
Najlepszy wynik w szkole:
Cyprian Kryczyński 2a
Bartek Marchewka 3c
"KANGUR 2014"
Ogólnopolski konkurs matematyczny
Wyróżnieni:
Stachurski Tomasz 3d
Skiepko Anna 3b
Dzielnicowy Konkurs z Języka Angielskiego
I miejsce - Cyprian Kryczyński 2a
III miejsce- Mikołaj Kobuszewski 2b
Wyróżnienie- Joanna Terek 2b

"WARSZAWSKIE DZIECI"
Międzydzielnicowy konkurs recytatorski
I miejsce:
Bartosz Domżała 3b
II miejsce:
Gabriela Gacek 3b


OLIMPIADY I KONKURSY POZASZKOLNE DLA KLAS IV-VI

KONKURSY
OSIĄGNIĘCIA UCZESTNIKÓW
XVIII KONKURS POETYCKI im. S. Gołębiowskiego Laureatka:
Natalia Wojciechowska 6a
"ACT AND SING IN WINTER"
Konkurs wojewódzki
Finalistki:
Julia Cichowska 5a
Klaudia Rupert 6a
"MAT 2014"
Ogólnopolski konkurs matematyczny
Najlepszy wynik w szkole na poziomie klas:
Klasy 4- Urszula Kępka
Klasy 5- Radosław Kadlof
Klasy 6- Anna Pindel
"ALFIK 2013"
Ogólnopolski konkurs matematyczny
Najlepszy wynik w szkole:
Urszula Kępka 4b
Radosław Kadlof 5b
Maja Andrzejczuk 6b
"KANGUR 2014"
Międzynarodowy konkurs matematyczny
Wyróżnienie:
Urszula Kępka 4b
Wojciech Rzepliński 5b
Radosław Kadlof 5b
"W KRAINIE BIELI"
Warszawski konkurs plastyczny
Wyróżnienie:
Natalia Parol 5b
Natalia Zupkowicz 5a
"WARSZAWSKIE DZIECI"
Warszawski konkurs plastyczny organizowany w ramach obchodów 70 rocznicy wybuchunPowstania Warszawskiego
III miejsce:
Weronika Tryc 5a
"WARSZAWSKIE DZIECI"
konkurs historyczny
I miejsce:
Zuzanna Kołacka 5a
II miejsce:
Aleksandra Grabowska 5a
III miejsce:
Nicol Domańska 6a
"ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ BEZPIECZNIE"
Warszawski konkurs dla klas piątych
Finalistki - przedstawicielki dzielnicy Białołęka:
Julia Cichowska 5a
Weronika Tryc 5a
Warszawski Konkurs Varsavianistyczny Finaliści:
klasa 5a - Weronika Tryc, Julia Cichowska, Aleksandra Grabowska
klasa 6a - Małgorzata Targońska, Natalia Wojciechowska, Aleksandra Chilińska
"WIEDZA O BIAŁOŁĘCE"
Konkurs dzielnicowy
II miejsce:
Natalia Duda 5a
III miejsce:
Wojciech Rzepliński 5b
Wyróżnienie:
Katarzyna Stępień 6a
"EKO - PLANETA"
Ogólnopolski konkurs ekologiczny
Najlepszy wynik w szkole w kategoriach:
"Adept"- Maja Andrzejczuk 6b
"Maluch"- Urszula Kępka 4b
"OLIMPUS"
Ogólnopolska Olimpiada z przyrody
24 miejsce w kraju - Aleksandra Pawlak 5a
"Opowiadamy legendy"
Ogólnowarszawski konkurs
I miejsce:
Marta Pleń 5a
III miejsce:
Julia Cichowska 5a
Wyróżnienie:
Natalia Duda 5a
"ENGLISH HIGH FLIER 2013"
Konkurs z języka angielskiego
Najlepszy wynik w szkole:
Angel Bedane 5b
Zofia Raminger 6b
"ENGLISH ACE 2014"
Konkurs wiedzowy z języka angielskiego
Najlepszy wynik w szkole:
Klasy 4 - Antonina Raminger
Klasy 5 - Aleksandra Pawlak
Klasy 6 - Bartosz Sowik
"ALBUS 2014"
Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego
Laureaci klasy V:
Angel Bedane
Julia Lewandowska
Wyróżnienia:
Aleksandra Pawlak
Marta Pleń
Klasy VI - wyróżnienia :
Michał Gajda
Zuzanna Włodarczyk
"KLOCKI MATEMATYCZNE"
Konkurs matematyczny
Wyróżnienie:
Natalia Wojciechowska 6b
"UNIA EUROPEJSKA OKIEM MATEMATYKA"
Konkurs matematyczny
I miejsce:
Aleksandra Pawlak 5a
Wyróżnienie:
Wiktor Górzyński 5a