Sukcesy naszych uczniów
w roku szkolnym 2014/2015

KONKURSY POZASZKOLNE DLA KLAS I-III

KONKURSY
OSIĄGNIĘCIA UCZESTNIKÓW
"ALFIK MATEMATYCZNY 2014"
Ogólnopolski konkurs matematyczny
Najlepszy wynik w szkole:
Piotr Strupczewski 2b
Cyprian Kryczyński 3a
"MOJE DRZEWO"
konkurs plastyczny
I miejsce:
Julia Siwik 1a
Mikołaj Kobuszewski 3b

Wyróżnienie:
Zuzanna Olszewska 1b
"NASZ ŚWIAT ZA KILKADZIESIĄT LAT"
wojewódzki konkurs ekologiczny
II miejsce:
Zespół: Maria Bazyluk, Maja Grabarczyk, Sandra Harke, Anastazja Kachelska, Maria Łoskot, Weronika Miecznik, Oliwia Protas, Julia Skałecka, Maja Strzelecka, Liwia Szczęsna - klasa 2b
I ŚWIETLICOWY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK
konkurs dzielnicowy
Finaliści:
Zespół fletowy: Jerzy Tarkowski, Tomek Kuliński, Hubert Korecki - klasa 3a

Zespół wokalny: Kinga Wójcik, Nikola Pasternak, Małgorzata Kowalczyk, Wiktoria Kraśniewska, Gabriela Mateja - klasa 2b
DZIELNICOWY KONKURS INFORMATYCZNY KLAS 3 III miejsce:
Przemysław Charkot 3b

"KANGUR"
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
Wyróżnienie:
Cyprian Kryczyński 3a
"OLIMPUSEK"
Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego
I miejsce w Polsce:
Jakub Bileński 3a, Cyprian Kryczyński 3a

Wyróżnienie:
Mikołaj Kobuszewski 3b (XI miejsce w Polsce)

I miejsce w szkole: Gabrysia Mateja 2a (XVI w kraju);

II miejsce w szkole: Bartłomiej Porzeziński 2a (XXI w kraju);

III miejsce w szkole: Piotr Strupczewski 2b i Nicola Pasternak 2a (XXVI w kraju)

DZIELNICOWY KONKURS PIOSENKI POWSTAŃCZEJ II miejsce:
Jerzy Tarkowski 3a

"MIASTO MOJE, A W NIM - SEN O WARSZAWIE"
Warszawski Konkurs Plastyczny z okazji XXV-lecia Samorządności Warszawskiej
Wyróżnienie:
Bartosz Henzel 3a
"MAT 2015"
Ogólnopolski konkurs matematyczny
Najlepszy wynik w szkole na poziomie klas II:
Dawid Sazanow 2b

Najlepszy wynik w szkole na poziomie klas III:
Cyprian Kryczyński 3a


OLIMPIADY I KONKURSY POZASZKOLNE DLA KLAS IV-VI

KONKURSY
OSIĄGNIĘCIA UCZESTNIKÓW
POROZMAWIAJMY O POWSTANIU WARSZAWSKIM
Dzielnicowy konkurs recytatorski
I miejsce - Marta Pleń 6a

III miejsce - Julia Cichowska 6a

Wyróżnienie - Gabriela Gacek 4b, Wojciech Rzepliński 6b, Weronika Tryc 6a

"W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH"
Spartakiada
III miejsce w dzielnicy
"ALFIK MATEMATYCZNY 2014"
Ogólnopolski konkurs matematyczny
Najlepszy wynik w szkole:
Tomasz Stachurski 4c
Patryk Prokopski 5b
Wojciech Rzepliński 6b
"JADĘ NA ŚWIĘTA"
Warszawski konkurs tvp7
Wyróżnienie:
Julia Cichowska 6a
Julia Ruszczyk 5a
"ŚPIEWAMY PRZEBOJE NASZYCH RODZICÓW"
Ogólnopolski konkurs wokalny
Finalistki - Julia Ruszczyk 5a, Julia Cichowska 6a, Natalia Duda 6a, Marta Pleń 6a
"PORTRET"
Ogólnopolski konkurs plastyczny
Finaliści - Natalia Parol 6b, Zofia Nowak 6b, Woźniak Patrycja 6a, Lewandowska Julia 6a, Grabowska Aleksandra 6a, Pawlak Aleksandra 6a
"ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ BEZPIECZNIE"
Warszawski konkurs dla klas piątych
Laureaci etapu szkolnego:
Urszula Kępka 5b
Karolina Pawlak 5a
"PLUS"
Ogólnopolski konkurs matematyczny
Wyróżnienie:
Marta Pleń 6a
WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY STOWARZYSZENIA SZKÓŁ TWÓRCZYCH Wyróżnienie:
Wojciech Rzepliński 6b
"KANGUR"
Międzynarodowy konkurs matematyczny
Bardzo dobry wynik:
Tomasz Stachurski 4c

Wyróżnienie:
Agnieszka Duda 4b, Wojciech Rzepliński 6b, Radosław Kadlof 6b
"MAKS MATEMATYCZNY"
Ogólnopolski Internetowy Konkurs Matematyczny
Bardzo dobry wynik:
Kacper Pasternak 4c, Tomasz Ślęzak 4c, Radosław Kadlof 6b

Dobry wynik:
Tomasz Stachurski 4c, Wojciech Rzepliński 6b
"ALFIK MATEMATYCZNY"
Ogólnopolski konkurs matematyczny
Najlepszy wynik w szkole na poziomie klas 4:
Tomasz Stachurski 4c

Najlepszy wynik w szkole na poziomie klas 5:
Patryk Prokopski 5b

Najlepszy wynik w szkole na poziomie klas 6:
Wojciech Rzepliński 6b

"MAT"
Ogólnopolski konkurs matematyczny
Bardzo dobry wynik:
Tomasz Stachurski 4c

Dobry wynik:
Agnieszka Duda 4b, Bartosz Marchewka 4c

Najlepszy wynik w szkole na poziomie klas 5:
Urszula Kępka 5b

Najlepszy wynik w szkole na poziomie klas 6:
Radek Kadlof 6b
Kacper Mielczarek 6b

"PANGEA"
Międzynarodowy konkurs matematyczny
Finalista:
Tomasz Stachurski 4c

"O`BEE BOOK"
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Polskiej i Angielskiej
Laureaci:
Julia Cichowska 6a i Natalia Duda 6a

"W MOJEJ WYOBRAŹNI"
Dzielnicowy Konkurs Plastyczny
III miejsce:
Julia Masikowska 6a

"DEBIUTY"
Warszawski Konkurs Wokalny
I miejsce duet:
Julia Cichowska 6a i Natalia Duda 6a

DZIELNICOWY KONKURS PIOSENKI POWSTAŃCZEJ
III miejsce:
Julia Cichowska 6a

KONKURS VARSAVIANISTYCZNY WARSZAWA. LUBIĘ TO!
II miejsce:
Weronika Tryc, Katarzyna Stępniewska, Aleksandra Grabowska z klasy 6a

III miejsce:
Zuzanna Kołacka, Aleksandra Pawlak z klasy 6a

"MIASTO MOJE, A W NIM - SEN O WARSZAWIE"
Warszawski Konkurs Plastyczny z okazji XXV-lecia Samorządności Warszawskiej
Wyróżnienie:
Aleksandra Pawlak i Karolina Pawlak

DZIELNICOWY KONKURS WIEDZY O BIAŁOŁĘCE
Wyróżnienie:
Aleksandra Pawlak 6a, Wojciech Rzepliński 6b, Radosław Kadlof 6b

"ORTOGRAFIA NA MEDAL"
Wojewódzki Konkurs Ortograficzny
Na etapie dzielnicowym I miejsce:
Marta Pleń 6a

W etapie wojewódzkim finalistka:
Marta Pleń 6a

"OPOWIADAMY LEGENDY"
Ogólnowarszawski Konkurs
III miejsce:
Julia Cichowska 6a

Wyróżnienie:
Marta Pleń 6a, Julia Rupiewicz 4a

Wyróżnienie:
Weronika Tryc 6a, Wojciech Rzepliński 6b

DZIELNICOWY KONKURS RECYTATORSKI W RAMACH XV ŚWIATOWEGO DNIA POEZJI
III miejsce:
Julia Cichowska 6a, Weronika Tryc 6a

"POWSTANIE WARSZAWSKIE W MOIM DOMU, DZIELNICY, MIEŚCIE"
Ogólnowarszawski Konkurs
I miejsce:
Wojciech Rzepliński 6b

II miejsce:
Weronika Tryc 6a

Wyróżnienie:
Julia Cichowska 6a, Julia Masikowska 6a, Radosław Kadlof 6b

"ENGLISH HIGH FLIER"
Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego
Bardzo dobry wynik:
Angel Bedane 6b, Oliwia Włodarczyk 5a, Patryk Prokopski 5b

"EKO - PLANETA"
I miejsce w szkole:
Aleksandra Pawlak

Wyróżnienie:
Marta Pleń 6a, Julia Cichowska 6a, Zuzanna Kołacka 6a

"IMIENINY MARSZAŁKA"
Warszawski konkurs plastyczny
Finalistki:
Natalia Parol 6b, Karolina Krassowska 6b, Zofia Nowak 6b

"W MOJEJ WYOBRAŹNI"
Dzielnicowy konkurs plastyczny
III miejsce:
Julia Masikowska 6a

"POLICJANCI SĄ WŚRÓD NAS"
Warszawski konkurs (współpraca z nauczycielami wf p. Marzena Lesiak i p. Jarosławem Zimkiem)
Finaliści:
Natalia Donica, Jakub Walczak, Michał Zakrzewski, Natalia Sawczuk, Julia Cichowska, Marta Pleń

"MAZOWSZE - MOJA MAŁA OJCZYZNA"
Mazowiecki konkurs
I miejsce:
Natalia Duda 6a

III miejsce:
Julia Lewandowska 6a

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Klasy 4:
Laureaci:
Gabriela Gacek 4b, Kacper Pasternak 4c, Piotr Sternik 4c

Wyróżnienie:
Anna Skiepko 4b, Paulina Ziętek 4b

Klasy 5:
Wyróżnienie:
Patryk Prokopski 5b, Oliwia Włodarczyk

Klasy 6:
Wyróżnienie:
Angel Bedane 6b