Sukcesy naszych uczniów
w roku szkolnym 2015/2016

KONKURSY POZASZKOLNE DLA KLAS I-III

KONKURSY
OSIĄGNIĘCIA UCZESTNIKÓW
"ALFIK MATEMATYCZNY 2015"
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny
264 miejsce w kraju
Piotr Strupczewski 3b
Najlepszy wynik w szkole:
Agata Kępka 2b
"ALFIK HUMANISTYCZNY"
Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny
Wynik Bardzo dobry:
Gabriela Mateja 3a
"MAT 2016"
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny
Najlepszy wynik w szkole:
Gabriela Mateja 3a

Wynik Bardzo dobry:
Agata Kępka 2b

"KANGUR"
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
Wynik Bardzo dobry:
Agata Kępka 2b

Wyróżnienie:
Strupczewski Piotr 3b

"MAKS"
Internetowy Konkurs Matematyczny
Wynik Dobry:
Agata Kępka 2b

"PARK JESIENIĄ"
Dzielnicowy Konkurs Plastyczny - organizowany przez SP 112
III miejsce:Julia Sionek 1a
"MALI SPORTOWCY NA START"
Dzielnicowy Konkurs Sportowy - organizowany przez Niepubliczną Szkołę Podstawową Inspiracja
IV miejsce
"MISTRZ KALIGRAFII"
Dzielnicowy konkurs Kaligrafii dla klas I - organizowany przez SP nr 355
II miejsce:Barbara Gacek 1a

"PISANKA WIELKANOCNA"
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny - organizowany przez SP nr 314
I miejsce:Wiktoria Jakimiak 1c
II miejsce:Kamila Bodnar 2a

"WIERSZE JULIANA TUWIMA"
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski - organizowany przez SP nr 112
II miejsce:Petronela Iwanicka 1a

III miejsce:Maja Strzelecka 3b

Wyróżnienie:Antoni Rydzewski 2c

"OLIMPIADA SPORTOWA ŚWIETLICZAKÓW"
Dzielnicowy Konkurs - organizowany przez SP nr 257
II miejsce (drużyna):
Kamila Siekiera Oa, Wojciech Piechocki Oa, Jakub Wiechetek Oa, Klaudia Kraśniewska Oa, Michał Demecki 1b, Marcin Koperski 1b, Hubert Broniszewski 1b, Aleksandra Demecka 1d, Jan Sobczak 1d, Szymon Antczak 1d, Hubert Gapieniuk 1d, Julia Lewandowska 1d

"NIE MA PRZECIĘTNYCH KOTÓW - II EDYCJA"
Konkurs Dzielnicowy Międzyświetlicowy
I miejsce:Oliwia Kaczor 1c

III miejsce:Weronika Miecznik 3b

Wyróżnienie:
Szymon Gembarzewski 1d, Maja Łozińska 1c, Leon Łoziński 1c, Adam Goszczycki 1a, Aleksander Kulczycki 2a

"MAM TALENT"
IV Międzyszkolny Konkurs Świetlicowy
Wyróżnienie:
Zuzanna Olszewska 2c

"LEON"
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka angielskiego
III miejsce:
Bartosz Staniszewski (92%)

"JAKIE ZNASZ ZAWODY?"
Regionalny Konkurs Fotograficzny
Wyróżnienie:
Wiktoria Jakimiak 1c


OLIMPIADY I KONKURSY POZASZKOLNE DLA KLAS IV-VI

KONKURSY
OSIĄGNIĘCIA UCZESTNIKÓW
"WARSZAWSKI KONKURS PIOSENKI NIEPODLEGŁOŚCIOWEJ"
Konkurs muzyczny
II miejsce - Jerzy Tarkowski 4a

Finalistki - Julia Ruszczyk 6a, Jagoda Szrajber 6b

"WARSZAWA STOLICĄ EUROPY W 2030 ROKU"
Konkurs plastyczny - organizowany przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa.
Finaliści:
Gabriela Jankowska 5c, Karolina Gapieniuk 5c, Alicja Staniszewska 6b
"USZYJ MISIA – POMÓŻ DZISIAJ"
Dzielnicowy konkurs techniczny
I miejsce - Daria Szulim 4a

II miejsce -Mateusz Terek 6b, Paulina Ziętek 5b

III miejsce -Ewelina Kryspin 5b

Wyróżnienie -Natalia Donica 4a, Paulina Donica 4a, Dagmara Kujawa 6a
"ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ BEZPIECZNIE"
Warszawski konkurs dla klas piątych
Laureaci etapu szkolnego:
Paulina Ziętek 5b
Jakun Walczak 5a
"ALFIK HUMANISTYCZNY"
Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny
Wynik Bardzo dobry:
Dawid Zamoyski 4b, Przemysław Charkot 4b, Natalia Balińska 4b, Marta Mielczarek 5a

Wynik Dobry:
Karol Korodziejewski 4b, Mikołaj Kobuszewski 4b, Wojciech Gawlikowicz 4b, Jakub Bileński 4a
"GEO-PLANETA"
Ogólnopolski Konkurs Geograficzny
Najlepszy wynik w szkole:
Zuzanna Idzikowska 6b
"ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT"
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o zwierzętach
Wyniki będą znane w II semestrze
"ALFIK MATEMATYCZNY"
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny
53 miejsce w kraju:
Tomasz Stachurski kl. 5c

Najlepszy wynik w szkole:
Mikołaj Kobuszewski 4b, Urszula Kępka 6b
"MAT 2016"
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny
Najlepszy wynik w szkole:
Cyprian Kryczyński 4a

Wynik Bardzo dobry:
Tomasz Stachurski 5c, Agnieszka Duda 5b, Weronika Mateja 5a

Wynik Dobry:
Urszula Kępka 6b

"MAKS"
Internetowy Konkurs Matematyczny
I miejsce w kraju:
Stachurski Tomasz 5c

Wynik dobry:
Marchewka Bartosz 5b, Patryk Prokopski 6b

"KANGUR"
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
Wynik Bardzo dobry:
Stachurski Tomasz 5c

Wyróżnienie:
Marchewka Bartosz 5c

"PANGEA"
Międzynarodowy konkurs matematyczny
5 miejsce w kraju:
Tomasz Stachurski 5c

64 miejsce w kraju:
Dawid Zamoyski 4b

"ENGLISH HIGH FLIER 2015"
Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego
8 miejsce w kraju:
Alicja Staniszewska 6b

Bardzo dobry wynik:
Gabriela Gacek 5b, Paulina Ziętek 5b, Tomasz Kayed 5c

Dobry wynik:
Kacper Pasternak 5c
"EKO - PLANETA" -
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny
Najlepszy wynik w szkole:
Zuzanna Idzikowska 6b
Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej z okazji 1050. Rocznicy chrztu Polski - etap Międzydzielnicowy
II miejsce:Julia Ruszczyk 6a
Chrześcijańskie obiekty sakralne w mojej dzielnicy - etap warszawski
I miejsce: Oliwia Włodarczyk 6a

III miejsce:Julia Ruszczyk 6a

Wyróżnienie:Urszula Kępka 6b

Dzielnicowy Konkurs wiedzy o Białołęce
Wyróżnienie:Karolina Pawlak 6a

"JA, ŻOŁNIERZ POWSTANIA" -
Konkurs Warszawski
I miejsce:Jagoda Szrajber 6b

III miejsce:Julia Ruszczyk 6a, Paulina Ziętek 5b

Wyróżnienie:Natalia Sawczuk 6b

"MŁODE TALENTY" -
Konkurs Dzielnicowy
I miejsce:Michalina Szymańska 5c (taniec, opowieść)

II miejsce:Piotr Pawelczyk 1b (fotografia)

"OPOWIADAMY LEGENDY" -
Konkurs Warszawski
II miejsce:Paulina Ziętek 5b

III miejsce:Julia Ruszczyk 6a

Wyróżnienie:Michalina Szymańska 5c

"WARSZAWA W TWOJEJ LEGENDZIE" -
Konkurs Literacki
Wyróżnienie:
Jakub Walczak 5a - Legenda o Dębie Mieszko

"PLUS" -
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny
Finalistka:
Agnieszka Duda 5b

Wyróżnienie:
Jakub Wąchocki 6a, Julia Ruszczyk 6a, Zuzanna Stefan 6a

"MULTITEST 2015" -
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny
Wyróżnienie:
Agnieszka Duda 5b, Cyprian Kryczyński 4a, Karolina Pawlak 6a

"OLIMPUS" -
Olimpiada przedmiotowa z przyrody
Najlepszy wynik w szkole:
Stachurski Tomasz 5c

"RÓŻNE ŚRODOWISKA ŻYCIA - POWIETRZE" -
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy
II miejsce:
Zuzanna Idzikowska 6b

"SYBIRACY SĄ WŚRÓD NAS" -
Wojewódzki Konkurs Historyczny
Udział:
Donica Paulina, Donica Natalia, Julia Wyszomirska, Oliwia Olchowska, Kalub Walczak, Antoni Bodzak, Weronika Mateja, Weronika Kowalczyk - klasa 5a