Sukcesy naszych uczniów
w I i II semestrze roku szkolnego 2016/2017

KONKURSY POZASZKOLNE DLA KLAS I-III

KONKURSY
OSIĄGNIĘCIA UCZESTNIKÓW
"ALFIK MATEMATYCZNY 2016"
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny
Wynik Dobry
Tomasz Łukasiak 3b
"MAT 2017"
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny
Wynik Dobry:
Agata Kępka 3b

"KANGUR 2017"
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
Wyróżnienie:
Agata Kępka 3b


Dzielnicowy Międzyszkolny Konkurs Informatyczny dla klas 3
2 miejsce w dzielnicy
Bartosz Osial 3a

"ORTOGRAFIA CO DO GŁOWY TRAFIA"
Dzielnicowy Konkurs Ortograficzny
III miejsce:
Julia Sionek 2a


OLIMPIADY I KONKURSY POZASZKOLNE DLA KLAS IV-VI

KONKURSY
OSIĄGNIĘCIA UCZESTNIKÓW
"ALFIK HUMANISTYCZNY"
Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny
Najlepszy wynik w szkole na poziomie klas IV - VI:
Wiktoria Kraśniewska
Nikola Pasternak
Kinga Wójcik
Przemysław Charkot
"ALFIK MATEMATYCZNY 2016"
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny
Wynik Bardzo dobry:
Tomasz Stachurski kl. 6c, Kinga Wójcik 4a

Najlepszy wynik w szkole:
Dawid Zamoyski 5b
"MAT 2017"
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny
Najlepszy wynik w szkole:
Cyprian Kryczyński 5a

Wynik Bardzo dobry:
Tomasz Stachurski 6c

Wynik Dobry:
Kinga Wójcik 4a

"MAKS"
Internetowy Konkurs Matematyczny
II miejsce w kraju:
Stachurski Tomasz 6c

36 miejsce w województwie
Mikołaj Kobuszewski 5b

"KANGUR 2017"
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
Wyróżnienie:
Stachurski Tomasz 6c
Kępka Agata 3b
Mateja Gabriela 6a

"ENGLISH HIGH FLIER 2016"
Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego
Na poziomie klas V:
99 miejsce w województwie:
Cyprian Kryczyński 5a

100 miejsce w województwie:
Jakub Bileński 5a

104 miejsce w województwie:
Mikołaj Kobuszewski 5b

Na poziomie klas VI:
4 miejsce w województwie:
Gabriela Gacek 6b

72 miejsce w województwie:
Weronika Mateja

"ENGLISH ACE"
Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego
Wynik Bardzo dobry w Polsce:
Gabriela Gacek - 38 miejsce
Jakub Bileński - 82 miejsce
Marek Sawicki - 93 miejsce

Wynik Dobry w Polsce:
Tomasz Kayed - 85 miejsce

Wyróżnienia:
Tomasz Stachurski
Cyprian Kryczyński

"ALBUS 2017"
Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego
I miejsce:
Cyprian Kryczyński 5a

VII miejsce:
Gabriela Mateja 4a
Bartosz Staniszewski

IX miejsce:
Jakub Bileński 5a
Agnieszka Duda 6b
Paulina Ziętek 6b

X miejsce:
Dawid Zamoyski 5b

Wyróżnienia:
Gabriela Gacek 6b (XI m-ce)
Julia Falkowska 4b (XIII m-ce)
Tomasz Kayed 6c (XIV m-ce)
Krzysztof Kurek 4b(XV m-ce)

"KINGS"
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
Laureaci:
Piotr Strupczewski
Kacper Pasternak 4a
Cyprian Kryczyński 5a

"PLUS"
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny
Najlepszy wynik w szkole:
Piotr Strupczewski
Maria Łoskot
Bartosz Staniszewski
"PINGWIN"
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny
Najlepszy wynik w szkole:
Hubert Pudełko
Mikołaj Kobuszewski
Karol Korodziejewski
"RÓŻNE ŚRODOWISKA ŻYCIA - MORZE" -
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy
Udział 17 uczniów w I etapie

I Warszawski Konkurs Przyrodniczy
Finaliści:
Marek Sawicki 4b
Paulina Ziętek 6b

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej
III miejsce:
Jerzy Tarkowski 5a

"KONKURS PIOSENKI MIĘDZYNARODOWEJ" -
Warszawski Konkurs Muzyczny
III miejsce:
Jerzy Tarkowski 5a

"DEBIUTY 2017" -
Warszawski Konkurs Muzyczny
Wyróżnienie:
Jerzy Tarkowski 5a

"MISTRZ GRAMATYKI" -
Dzielnicowy Konkurs z języka angielskiego (SP31)
III miejsce
Cyprian Kryczyński 5a

"PIĘĆ ZŁOTYCH MINUT" -
Szósty Finał Praskiego Konkursu Szkół Podstawowych z Pomocy Przedmedycznej
Udział:
Maria Boruc 5a
Martyna Chojnacka 5a
Alicja Jachacy 5a

"TAK JAK ŻYŁEM,...WARTO BYŁO...JÓZEF PIŁSUDSKI" -
Warszawski Konkurs Historyczno-Plastyczny
III miejsce:
Konrad Górzyński 5a

Wyróżnienie:
Anastazja Kachelska

"ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ BEZPIECZNIE" -
Warszawski konkurs
Etap dzielnicowy - I miejsce:
Drużyna - Mikołaj Kobuszewski 5b
Alicja Jachacy 5a

Etap warszawski - Finaliści:
Drużyna - Mikołaj Kobuszewski 5b
Alicja Jachacy 5a

"SERCEM MALOWANE" -
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny organizowany przez fundację Bo Warto
II miejsce:
Julia Nagórko 6b

"ECHA INSUREKCJI KOŚCIUSZKOWSKIEJ W WARSZAWIE" -
Konkurs Varsavianistyczny
II miejsce:
Drużyna - Jakub Walczak
Antoni Bodzak
Mikołaj Kobuszewski

"OPOWIADAMY LEGENDY" -
IV Edycja Ogólnowarszawskiego Konkursu
Wyróżnienie:
Paulina Ziętek 6b
Marta Mielczarek 6a

"KWIATY WE WŁOSACH" -
Warszawski Konkurs poetycki
Wyróżnienie:
Maciej Nowak 6b