RADA RODZICÓW

Regulamin Rady Rodziców pdf   [620KB]

Zarząd Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 118 w Warszawie na rok szkolny 2023/2024:
1. Przewodnicząca: Regina Trzcińska – Krych

2. Wiceprzewodniczący: Piotr Wyrzykowski

3. Skarbnik: Ewa Zielińska

4. Sekretarz: Karolina Basaj

5. Członkini Zarządu: Joanna Kołodziejczyk

6. Członek Zarządu: Piotr Dul

7. Członek Zarządu: Michał Klewiński

DRODZY RODZICE!

Czym jest Rada Rodziców? Zgodnie z definicją to organ szkolny, który reprezentowany jest przez rodziców uczniów danej szkoły a jego celem jest współpraca ze szkołą w zakresie wszystkich spraw związanych z jej statutowymi zadaniami dotyczącymi kształcenia i funkcjonowania.

A w uproszczeniu? To WY!!!

To Wy, wybierając co roku trójkę klasową, wskazujecie swoich reprezentantów do Rady Rodziców, którzy to wspólnie działają na rzecz uczniów i szkoły.

Środki zbierane przez Radę Rodziców to nic innego jak dodatkowy fundusz, który wspomaga naszą szkołę w codziennym funkcjonowaniu.

To właśnie dzięki niemu dzieci mogą liczyć na nagrody za udział w konkrusach, na upominki z okazji urodzin czy odwiedziny Mikołaja w szkole z symboliczną paczką cukierków.

Fundusz Rady Rodziców, to dyplomy i czapki na ślubowanie pierwszoklasistów, dofinansowanie do prezentów na pożegnanie dla naszych odchodzących ósmoklasistów.

To wsparcie szkolnych uroczystości i pikników, popcorn czy wata cukrowa z okazji dnia dziecka.

Symboliczne 10 złotych miesięcznie od Was, przekłada się na to, co można więcej i lepiej dla uczących się w naszej szkole dzieciaków.

Żeby szkoła była miejscem nie tylko nauki, ale też wyjątkowych przeżyć i wspomnień.

Zachęcamy do wpłat, bo każda złotówka się liczy.

A w tym przypadku, złotówki wracają – choć nie w tak namacalnej formie, ale niemniej ważniej – w postaci uśmiechów naszych uczniów.

Nr Konta
(Konto Rady Rodziców SP118,
BANK PKO SA O/Warszawa,ul.Modlińska 197)

e-mail: rr.sp.118.warszawa@gmail.com